AGRO SPOL, spol. s r.o.

671 75 Jezeřany 302, tel./fax: 515 337 415, e-mail: agrospol@znojemsko.com


Profil firmy

Agrospol, spol. s r. o., Jezeřany-Maršovice vznikla dne 25.5.1993 zápisem do obchodního rejstříku KS v Brně. Tato společnost podniká v zemědělské výrobě, což má také v předmětu podnikání. Hospodaří na vlastních i pronajatých pozemcích v k. ú. Jezeřany, Maršovice, Loděnice a Trboušany o celkové výměře 630 hektarů. 
 
Naše podnikání je zaměřeno jak na rostlinnou, tak i živočišnou výrobu. V živočišné výrobě se zabýváme chovem vepřového dobytka. V průměru 70 prasnic nám zajišťuje produkci selat jak pro vlastní výkrmnu, tak i pro drobný prodej pro případné další zájemce. V roce 2009 jsme vyprodukovali cca 150 tun vepřového masa.  V roce 2007 byla dokončena rekonstrukce stáje ,kde je chováno 70 prasnic  450 ks selat v předvýkrmu a 600 ks prasat ve výkrmu. Odbyt prasat máme smluvně zajištěn přes Jatky Lukš Pohořelice. 
 
V rostlinné výrobě bude pro hospodářský rok 2013 nosnou plodinou zrnová kukuřice, která bude zaujímat plochu 300 ha. Na zbývající ploše budou pěstovány plodiny jako pšenice ozimá, ječmen jarní i ozimý a ozimá řepka. Pro osivářskou firmu Elita Modřice bylo oseto 15 ha vojtěšky. Obiloviny nesplňující potravinářské parametry využijeme pro výrobu krmných směsí ve vlastní míchárně, kterou provozujeme již více jak deset let. 

V současné době naše organizace zaměstnává 11 pracovníků, z toho 2 v živočišné výrobě a zbylý počet jsou pracovníci rostlinné výroby, dílen a THP.


Provozováno CMS / E-shop (c)2023 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies